Úvod » Články

Teplýšovice - Mníšek pod Brdy 3:1

publikováno 29.10.2015

Ve středu bylo k vidění dobře odehrané utkání a mnoho neproměněných šancí ....

V přeloženém 2.kole jsme v Teplýšovicích přivítali Mníšek pod Brdy. Do zápasu jsme vstoupili lépe a od počátku jsme diktovali tempo hry. V první čtvrthodině hry jsme spálili několik tutovek z dílny Starečka, Matouška nebo Boti. Pozitivní bylo, že všechny akce vzešli ze hry a ne z divokých nákopů. V 18.minutě jsme byli za toto plýtvání šancemi potrestáni. Dva hostující útočníci proklouzli přes obranu a šli sami na Khola. Ten byl nucen vyběhnout až před vápno, kde se pokusil míč ukopnout. To se mu sice povedlo, ale trefil pouze protivníka. Tím se balón dostal za jeho záda a i když první ránu zastavila tyč, tak Šiškova dorážka již v brance skončila. Ve 26.minutě poslal Brabenec ulicí do brejku Průchu. Ten střelou, která se od vzdálenější tyče odrazila do brány, vyrovnal. Devět minut po změně stran se Brabenec dostal vlevo od soupeřovi brány. Odtud nacentroval na nabíhajícího Průchu, který rozvlnil Krsovu síť podruhé. O chvilku později jsme se dostali do další šance. Ale Matouškova rána a ani Starečkova dorážka z malého vápna přes brankovou čáru nepřešla. V 76.minutě poslal zleva Průcha před vápno vysoký centr. Pro ten si sice šel Krs, ale Stareček u něj byl o zlomek vteřiny dřív. Hlavou vyběhnutého gólmana zkušeně přehodil a zvýšil na 3:1. O něco dále se ještě pokusil upravit skóre Brabenec. Jeho lob ale skončil těsně vedle šibenice. V poslední minutě hry se ke slovu opět dostala útočná dvojice hostí které byl nucen na úrovni desítky čelit sám Khol. Tentokrát skvělým zákrokem parádně vykryl první ránu a ještě dokázal změnit směr následné dorážky.          >ursus<

Sestava: Khol – Novotný, Drazdík, Kobler, Hýbek – Hnilička (81.Veselý), Brabenec, Průcha, Boťa – Matoušek (76.Hanka), Stareček (K) (85.Škvor J)

Branky: 2x Průcha (26.54.), Stareček (76.)