Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Články

Teplýšovice - Jílové 4:4

publikováno 04.10.2015

I přes nepřítomnost dvou klíčových hráčů a improvizaci na jednotlivých postech jsme odehráli pěkné utkání ...

Dalším soupeřem, který si přijel okusit teplýšovický trávník, bylo Jílové. Dal se očekávat těžký zápas, který jsme měli navíc komplikovaný absencí zraněného stopera Drazdíka. Neúčast Průchy, který jako mladší dorostenec musel zachraňovat „A“ tým byla také nepříjemná. Zápas začal přestřelkou, když se nejprve ve 2.minutě utrhl hostující Hrobník, protáhl se přes naše beky a vsítil první gól. Již o 2 minuty později Brabenec poslal míč do ulice k nabíhajícímu Veselému. Ten zamířil do vápna a i díky náhodě v podobě teče skóre vyrovnal. V 18.minutě hezkou střelou k tyči Matoušek protáhl Syrového, který pěkným zákrokem vyrážel na roh. Ve 23.minutě si Novotný v čistém souboji o míč zranil kotník a musel být střídaný Boťou. O pár minut dále prověřil pohotovou střelou z úhlu z 10 metrů Syrového Veselý. Ve 30.minutě vystihl Brabenec chybnou rozehrávku na polovině hostů. Přihrávkou za beky našel Matouška, který střelou k tyči zvrátil skóre na naší stranu. O chvilku později se hosté pokusili o rychlý protiútok. K dlouhému centru , který mířil na rohový praporek vyběhl Benák a skluzem přerušil akci. Protože ale byl daleko za hranicí vlastního pokutového území, tak byl za tuto akci zaslouženě odměněn žlutou kartou. Ve 40.minutě po krátké individuální akci Matoušek trefil gólmana. Syrový balón ovšem pouze vyrazil zpět k našemu útočníkovy a ten reparát střelou po zemi úspěšně složil. O 2 minuty později se na výlet před Benáka vydal Dvořáček. Benák tentokrát správně vyběhl, ale po pár krocích zaváhal a tím dal jílovskému útočníkovi čas na zakončení, ve kterém se nemýlil. Díky tomu jsme do kabin šli za stavu 3:2. Čtvrt hodiny po změně stran jsme opět přitlačili a výsledkem byl závar před Syrovým. V této nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval opět Matoušek, kterému se podařilo míč do brány doslova procpat. Díky jeho hattricku jsme vedli 4:2 a vypadalo to na vítězství se snadným koncem. O chvilku později si dokonce Matoušek dovolil takovou kulišárnu, kterou umí málokdo. Ze dvou metrů přestřelil prázdnou bránu o dva metry! V 75.minutě jsme si ale situaci značně zkomplikovali, když si naše obrana nepohlídala rychle postupující pravé křídlo, kterému se od rohu centrem podařilo ve vápně najít Hrobníka. Ten si se šancí poradil a hosté se nám opět přiblížili a na rozdíl gólu. Pět minut před koncem rozehrával Benák na krátko na Vorálka. Ten si míč prodloužil do běhu za sebe, aniž by se přesvědčil jestli mu tam nepůjdou „záda“. Výsledkem byla rychlá přihrávka na střed a Peričevičova střela k tyči. Další oboustranné odhodlání výsledek změnit nepřineslo žádnou šanci a brankáři na obou stranách již do konce utkání zasahovat nemuseli. I přes absenci dvou klíčových hráčů celý tým odehrál velice slušné utkání a ani čtyři inkasované góly a několik individuálních chyb na tom nic nemění.                       >ursus<

Sestava: Benák – Hanka(K) (62.Vorálek), Kobler, Hýbek, Novotný (25.Boťa) – Schlafer, Stareček, Brabenec, Hnilička – Veselý, Matoušek

Branky: 3x Matoušek (31.41.60.), Veselý (4.)

ŽK: Benák, Matoušek