Úvod » Články

Čerčany - Teplýšovice 4:0

publikováno 29.09.2015

Posázaví nám svědčí a i podruhé jsme ulovili 3 body ....

Po Týnci jsme se tento týden posunuli proti proudu Sázavy do Čerčan. Tady nás čekal další soupeř, který umí naplno využít svého menšího hřiště. Tentokrát jsme ale hráli aktivně již od úvodního hvizdu a nedali domácím šanci nás zlomit prvním gólem. V prvních pěti minutách se do velkých šancí dostali Veselý a dvakrát Matoušek. Pokaždé tomu ale chybělo trocha štěstí a kvalitnější příprava k zakončení. Až v 8.minutě poslal Průcha krásnou ulici na Starečka, který překonal Charváta v čerčanské brance poprvé. V 16.minutě jsme málem jásali znovu, když opět Stareček o pár centimetrů nedosáhl na Průchův centr, který křižoval vápno. O tři minuty později rozehrával Novotný zprava ze třiceti metrů trestňák. Míč poslal do šestnáctky na Brabence, který ho po zpracování na prsa z první poslal mezi tři tyče a zvýšil na 2:0. I u druhého gólu Starečka ve 36.minutě byl Průcha, který Martina poslal přihrávkou do brejku. Ten skončil střelou po zemi podél Charváta – 3:0. Ve 41.minutě se díky důrazu dostal do šance Stareček potřetí. Nejprve zabojoval o míč, který ze vzduchu zpracovával domácí bek. Ten udělal chybu a míč se sunul mimo bránu. Na brankové čáře ho ale Stareček dostihl a skoro z nulového úhlu si vystřelil hattrick. Po změně stran již bylo rozhodnuto a také proto hra ztratila jiskru. I přes to, že jsme na míči byli lepší i dále, ta se i čerčanští dostali do několika šancí. V 67.minutě se po centru dostal před Benáka v naší bráně Pohunek. Zblízka se mu ale našeho gólmana prostřelit nepodařilo. O 10 minut později jsme na půli ztratili míč. Ten se dostal ke kopačkám Hubičky, který ho z 25 metrů poslal pěknou střelou na bránu. Naštěstí ho v jeho klesající trajektorii zastavilo břevno. Poslední naší šanci měl v 82.minutě Schläfer, který si vybojoval balón a dostal se s ním až před Charváta. Toho zkusil přelobovat, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče. I přes vítězství 4:0 se nejednalo o jednoduché utkání a získané 3 body byly jen díky kvalitnímu výkonu, který jsme podali.                            >ursus<

Sestava: Benák – Novotný (62.Vorálek), Drazdík, Kobler, Hanka (K) – Hnilička (56.Schläfer), Průcha, Brabenec (46.Boťa), Veselý (46.Hýbek) – Stareček, Matoušek

Branky: 3x Stareček (8.36.41.), Brabenec