Úvod » Články

Teplýšovice - Radošovice 2:0

publikováno 15.09.2015

Špatný výkon ve druhém poločase soupeř naštěstí nevyužil ....

Druhý zářijový víkend jsme v Teplýšovicích přivítali prozatím poslední tým naší skupiny, Radošovice. Od úvodního hvizdu jsme tahali za delší konec a díky kombinační hře, která se nám dařila, jsme dostali soupeře pod tlak. Již v 11.minutě se Matoušek chytil příležitosti v podobě krátké kolmice středem za hostující beky. Před Pytlounem v bráně si míč zasekl a podél něho po zemi vsítil první gól. O chvilku později následovala jediná nebezpečná akce v podání hostů, když se Čamrda dostal až do našeho pokutového území před Benáka. Ten ho o míč důrazným, ale čistým zákrokem připravil. Následkem toho si radošovický útočník pobyl 5 minut na střídačce, kde si rovnal nohy. Naštěstí se to obešlo bez následků a utkání bez problémů dohrál. Ve 26.minutě dostal Matoušek pěknou přihrávku do běhu. Jednoduše z první jí poslal k tyči a tím zvýšil a zároveň uzavřel skóre na konečných 2:0. Do konce zápasu jsme i přes převahu, kterou jsme si alespoň v prvním poločasu udrželi a přes množství šancí do kterých se dostaly Průcha, Stareček nebo Veselý, gól nevsítili. Ve druhém poločasu se naše hra navíc rozpadla a ztratila jiskru. V 63.minutě se po nedorozumění Boti a Benáka, kdy prvně jmenovaný odkryl malou domu a pustil ke střele soupeře, málem podařilo hostům snížit na kontaktní branku. I přes nevyrovnaný výkon v jednotlivých poločasech jsme udrželi tři body doma a snad je potvrdíme příští zápas s mnohem kvalitnějším soupeřem z pod týneckého hradu.      >ursus<

Sestava: Benák – Novotný, Drazdík, Boťa, Hanka (60.Kuchta) – Hnilička (74.Schläfer), Kobler, Průcha (80.Škvor M), Veselý – Matoušek (58.Dolenský), Stareček

Branky: Matoušek (11.a 26.)