Úvod » Články

Sázava - Teplýšovice 6:5

publikováno 01.06.2015

Nastřílet venku 5 gólů a prohrát zamrzí ....

Naše předposlední jarní vystoupení jsme předvedli v Sázavě, kam jsme dorazili ve značně oslabené sestavě. V základu hrálo křídlo s nemocí, která zrychluje krok a na lavičce vše jistil zoufalec se strhnutým nehtem na noze. Domácí vstoupili do zápasu lépe a s jasným úmyslem několika rychlými góly rozhodnout zápas již v úvodu. A to se jim docela dařilo. Ve čtvrté minutě Albrecht přešel přes Stěhuleho a z úhlu otevřel skóre. O 7 minut později to bylo opět díky Albrechtovy 2:0. To nás docela srazilo na kolena. Ale ve 23.minutě se dostal Hruška k dorážce po standardce a podél Drahoty chránícího sázavskou svatyni snížil na 2:1. O 5 minut dále se po pěkné akci dostal Průcha k levému rohu. Odtud poslal přihrávku do vápna na nabíhajícího Hrušku, který střelou nad zemí srovnal na 2:2. To nás definitivně vrátilo do hry. Ve 35.minutě měl dokonalé otočení skóre na kopačce Matoušek. Přes obranu prošel až do vápna před Drahotu. Ten vyběhl a i když si sním Matoušek kličkou poradil, tak se mu povedlo našeho útočníka rozhodit a ten trefil pouze boční síť prázdné brány. O minutu později jsme se dostali pod tlak, ze kterého jsme se nedokázali vymanit. Stařecký se pokusil odkopnout, ale trefil nejbližšího soupeře, od kterého se míč odrazil zpět před bránu k Bartošovi. Před jeho ránou kapituloval Benák potřetí. Čtyři minuty před koncem poločasu jsme na sázavské zatlačili. Výsledkem byly dva rychlé rohy. Po rozehrání druhého se k balónu dostal Stěhule a díky jeho střele jsme šli do kabin za stavu 3:3. Sedm minut po změně stran si vystřihl sólo přes půl hřiště Bartoš. Naše obrana ho nedokázala zastavit a nechala ho vystřelit. Ránu pod břevno Benák pouze vyprovodil pohledem – 4:3. V 74.minutě Sázava po faulu rozehrávala trestňák. Ránu z 20 metrů Benák pouze vyrazil. K dorážce se dostal Pešta a zvýšil na 5:3. O pár minut později poslal Hruška nádhernou ulicí míč za beky na Stěhulu. Ten střelou ke vzdálenější tyči korigoval stav na 5:4. V 83.minutě Boťa špatně zpracoval přihrávku před vápnem domácích. Míč mu utekl od nohy a výsledkem bylo Bartošovo sólo, hattrick a vítězný gól zároveň – 6:4. Tři minuty před koncem jsme se dočkali další krásné ulice v našem podání. Tentokrát na Hrušku, který jesličkami Drahotovi a také hattrickem upravil skóre na konečných 6:5.                  >ursus<

Sestava: Benák – Kuchta, Novotný, Stařecký, Stěhule – Průcha, Boťa, Stareček, Hanka – Matoušek, Hruška

Branky: 3x Hruška (23.28.87.“), 2x Stěhule (41.78.“)