Úvod » Články

Uhlířské Janovice - Teplýšovice 3:1

publikováno 27.04.2015

Po Benákově chybě jsme 3/4 zápasu odbojovali v desíti ....

Poslední dubnový víkend jsme zajížděli na trávník do Uhlířských Janovic. Od úvodních minut nám domácí ukazovali, kdo je v tomto mači favoritem. Už v 6.minutě rozehrávali janovičtí kousek od našeho vápna trestňák. Ránu, která směřovala na bránu Benák ještě vyrazil, ale na následnou dorážku Koppa již zareagovat nedokázal 1:0. V 18.minutě přenesl Kuchta hru křížem na Škvora. Ten si míč rychle zpracoval a po zemi ke vzdálenější tyči srovnal na 1:1. O 7 minut později se Benák snažil výběhem zlikvidovat brejk domácích. Bohužel si nedokázal pohlídat svůj prostor a míč zasáhl rukama více jak metr před vápnem. To byl jeho poslední zákrok, protože za něj byl ohodnocen červenou kartou. Do dalších minut ho tak musel mezi třemi tyčemi nahradit Stařecký. Ten předvedl svůj um hned po rozehrání trestného kopu, kdy míč vytahoval ze šibenice. Blýskl se i o 4 minuty později, kdy se mu podařilo překazit brejkovou situaci, která hrozila jasnou gólovkou. 3 minuty před koncem půle se do našeho pokutového území snesl centrovaný míč, ke kterému měl nejblíže Randlízsek. Měl i tolik času a prostoru, aby hlavou zamířil do odkryté části branky a zvýšil na 2:1. Ve druhé půli jsme hráli defenzivně a trpělivě jsme vyčkávali na možnost k vyrovnání. To bylo divácky nezábavné, ale při hře v desíti jediné možné. Málem jsme se dočkali v 59.minutě. Boťa zatáhl míč k pravému rohu. Odtud poslal přihrávku vrchem na střed k nabíhajícímu Starečkovi. Ten se pokusil zakončit hlavou, ale Kmoch v domácí svatyni byl na správném místě. V 79.minutě domácí ze standartky poslali přetažený balón přes vápno. Odtud ho sklepli zpět před bránu, kde již byl připravený Marek a k tyči zvýšil na konečných 3:1. Vzhledem, k tomu, že se druhý poločas většinou hrálo na naší půli, tak nám na závěrečný nápor již nezbyly síly. Fotbalově to tentokrát nebyla žádná krása, ale alespoň z naší strany to bylo odbojované utkání, za které se nemusíme stydět.                    >ursus<

Sestava: Benák – Hanka (81. Dvořák), Novotný, Stařecký, Kuchta – Průcha, Boťa, Hruška, Škvor Pavel (K)(73.Matoušek), Stěhule, Stareček

Branky: Pavel Škvor (18.)