Úvod » Články

Teplýšovice - Bučice 4:1

publikováno 19.04.2015

V prvních 45 minutách se stalo vše podstatné. Poté jsme mohli jít na čaj ....

V osmnáctém kole jsme na domácím trávníku přivítali Horní Bučice. Tentokrát však přijel úplně jiný soupeř, než proti jakému jsme bojovali na podzim. Už ve druhé minutě se vydal na sólovou vyjížďku Stařecký. Prokličkoval se středem přes obranu až za záda Šedivého v bráně. Trefit odkrytou svatyni pro něj už byla rutina - 1:0. V 8.minutě dostal Stěhule dlouhý míč na pravou stranu za obranu. Nabídku k brejku využil a ránou ke vzdálenější tyči zvýšil na 2:0. První větší šance hostů přišla ve 21.minutě. Míč ale po kombinaci skončil v boční síti Benákovy brány. O sedm minut později Průcha prostrčil balón k vápnu ke Stěhulovi. Ten podél gólmana upravil na 3:0. Ve 31.minutě se bučičtí pokusili jasný vývoj duelu trochu zkomplikovat. Kratochvíl poslal přihrávku za naší obranu k Nesládkovy. Ten se ocitl sám před Benákem a po zemi zaznamenal čestný úspěch - 3:1. Ve 41. minutě rozehrával Průcha rohový kop. Míč poslal na střed vápna, kde propadl na zem. V nastalém zmatku se nejlépe zorientoval Stareček a podél gólmana uzavřel skóre na konečných 4:1. Po změně stran se na hřišti už nedělo NIC. Oba týmy přestali hrát a jen útrpně čekali na závěrečný hvizd. Jediné co z toho vyplynulo byly zbytečné faulové zákroky a  následné emoce. Pouze bučičtí se v prvních minutách o něco snažili, ale poté na hru rezignovali také.                           >ursus<

Sestava: Benák – Kuchta (74.Matoušek), Novotný, Stařecký, Hanka (83.Dvořák) – Průcha, Boťa, Hruška, Škvor P.(K) – Stareček (51.Hnilička), Stěhule (83.Škvor J.)

Branky: 2x Stěhule (8.a28.), Stařecký (2.), Stareček (41.)