Úvod » Články

Říčany - Teplýšovice 5:0

publikováno 07.09.2014

Jó Říčany - to byl nářez ....

Ve třetím podzimním kole jsme se jeli pokusit vybojovat nějaké body do Říčan. Že se nebude jednat o jednoduchý duel jsme věděli od začátku. Protože nás ale domácí předčili ve všech fotbalových disciplínách, tak se boj o body brzy změnil v boj o přežití. Od prvních minut jsme byli nuceni se bránit. V 5. minutě vybojovali domácí již druhý roh. Ten rozehráli nakrátko a Stařecký musel vyběhnout napravo od brány. Akci sice přerušil, ale bohužel se mu nepodařilo udržet míč, který se dostal do vápna k neobsazenému Musilovi, který zakončoval do prázdné kasy a otevřel skóre – 1:0. Ve 27. minutě se z tlaku domácích vyklubala pěkná střela, která zazvonila o naši tyč. Odražený vysoký balón si přímo v našem vápně nerušeně zpracoval opět Musil a proti jeho zakončení neměl Stařecký šanci – 2:0. S tímto výsledkem jsme také odcházeli do kabin. Po drobných změnách sestavy a proslovu trenéra, jsme ve druhém poločasu čekali zkvalitnění hry, které se ale nekonalo. V 56. minutě jsme po ztrátě míče domácím dovolili pěknou akci na jeden dotek, na jejímž konci byl znovu Musil, který naší síť rozvlnil potřetí. O chvilku později propadl Kuchta v souboji s Vojáčkem, který se pokusil prověřit Stařeckého. Ten pěkným zákrokem balón vyrazil. Ale jen k z druhé vlny nabíhajícímu a opět nehlídanému Pavlíčkovi, který už nekrytou bránu neminul – 4:0. V dalších minutách říčanští polevili a my jsme se konečně dostali do dvou gólových šancí. Nejprve se Bakos po krátkém brejku dostal sám před Pančáka v brance domácích. Míč ale poslal těsně vedle pravé tyče. V 61. minutě jsme se pomalou kombinací dostali až do vápna soupeře. K zakončení se dostal Hruška, ale jeho střela skončila také vedle. V 71. minutě potvrdil své kvality říčanský Musil, který celé utkání odehrál ve skvělé formě. Po té co obešel sám dva naše obránce uzavřel skóre na konečných 5:0. V závěrečných minutách jsme pokračovali v našem bezzubém představení a domácí si již pouze pohlídali výsledek. Teď si dovolím malé zhodnocení. Říčany jsou bezesporu kvalitním týmem, ale my jsme jim to až příliš usnadňovali a vůbec jsme nehráli ani standart toho co umíme. Největší problém ale je, jak v přístupu jednotlivých hráčů, tak i celého týmu a to se musí do dalších zápasů radikálně změnit.                                                                                                                                                                     >ursus<

Jak to viděl kapitán: ...

Sestava: Stařecký – Boťa J., Kuchta, Bakos, Stěhule – Průcha, Hruška (76“Škvor J.), Stareček (46“Rabiňák), Škvor P.©(56“Boťa T.) – Matoušek (46“Hnilička), Hanka

Branky: 4x Musil, Pavlíček

ŽK: Stěhule