Úvod » Články

Teplýšovice - Nučice 3:0

publikováno 31.08.2014

O vítězství nad Nučicemi mohl rozhodnout již první poločas ....

Ve druhém podzimním kole jsme na domácím trávníku přivítali Nučice. Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivně a snažili jsme se vyvarovat chyb, které jsme dělali v předchozích zápasech. Díky tomu jsme měli na hřišti mírnou převahu. Soupeřovi pokusy proniknout do prostoru před naší svatyni, ještě před zakončením likvidovala naše tentokrát dobře fungující obrana. Výjimkou byla šance z úvodních minut, kterou ale zachránil Stařecký v bráně. Ve 13.minutě lehce zprava a z 25 metrů rozehrával Průcha trestňák. Procházka v bráně hostů očekával spíše centr do vápna a dělovka pod břevno ho překvapila. Sice si na míč sáhl, ale gólu nezabránil. Už o chvilku později se netrefil hlavou, ve velmi slibné pozici po centru z rohu, Boťa. Další naše velká šance přišla ve 21.minutě. Matoušek se po krátkém sólu dostal až za obranu, ale jeho ránu zastavila tyč. Šest minut před koncem půle rozehrával Průcha roh. Na přední tyči se k míči dostal Bakos, ale mířil vedle. Ještě v té samé minutě utekl po levé straně Matoušek, ale jeho střela skončila v boční síti. Ve druhé půli se hra vyrovnala a hrálo se po celé ploše hřiště, ale bez výraznějších šancí na obou stranách. Až v 66.minutě přišla jednoznačně největší gólovka hostů. Dlouhý míč před naší šestnáctku Bakos špatně odhadl a podběhl ho. Tím se nučický Kubů dostal sám před brankáře. Povedlo se mu ale prováhat ten správný moment ke střelbě a Stařecký ho svým výběhem a perfektním zákrokem o další šanci připravil. V 72.minutě dostal Boťa míč až k autové čáře nalevo od branky hostů. Odtud ho nakrátku přihrál Veselému, který ho sklepl k tyči a zvedl vedení na 2:0. Od té chvíle nučičtí přidali a měli i více ze hry. I když nás ale dokázali zatlačit na vlastní polovinu, tak Stařeckého vážněji neohrozili. Pouze ve 81.minutě kopali hosté trestňák ze stejného místa jako Průcha v první půli. Tentokrát z toho ale byl centr na vzdálenější tyč, kde byly připraveni tři nučičtí hráči. Ani jednomu se ale nepovedlo do balónu trknout a ten skončil v autu. Čtyři minuty před koncem se hostující obránce dopustil faulu v šestnáctce na pronikajícího Hrušku. K nařízenému pokutovému kopu se postavil Boťa. Proti jeho střele na střed a doleva neměl Procházka šanci.         >ursus<

A co na to kapitán: .....

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Naši soupeři neměli moc šancí díky naší obraně, která fungovala velmi dobře. Kuchta a Bakos si ve středu obrany počínali výborně. V utkání nás hodně podržel Michal Stařecký, který chytil 3 jasné góly. Ve 13. minutě jsme si ulevili, když se z trestného kopu trefil Průcha a začali jsme hrát více v pohodě. Měli jsme do poločasu ještě 3-4 velké šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit. V druhém poločasu jsem musel střídat kvůli zranění, ale kluci na hřišti ukázali, že ikdyž nehrajeme pohledný fotbal dokážeme dávat branky. V závěru po gólech Veselého a Boti z penalty jsme hru už jen kontrolovali a získali doma 3 body !

Sestava: Stařecký – Boťa J., Kuchta, Bakos, Stěhule – Průcha, Hruška, Zeman (79“Svatek), Škvor P (C). (52“Hnilička) - Hanka (46“Veselý), Matoušek (67“Verner)

Branky: Průcha (13“), Veselý (72“), Boťa (86“PK)

ŽK: Zeman, Škvor – Chromý, Kočí