Úvod » Články

Teplýšovice - Kutná Hora 0:0

publikováno 02.06.2014 (aktualizováno 21.06.2014)

V zápase s Kutnou Horou by nám na vstřelení gólu nestačili ani tři poločasy ...

V posledním kole jsme na domácím trávníku přivítali soupeře z Kutné Hory. Tentokrát jsme chtěli odčinit neskutečně špatný výkon, který jsme předvedli na podzim na Spartě. To se nám podařilo, ale jen částečně. Po celý zápas jsme (až na patnáct minut ve druhém poločasu) byli lepším týmem a soupeř naší bránu za celých 70 minut nedokázal vážněji ohrozit. Za to my jsme si dokázali vypracovat několik gólových příležitostí. Jednu z největších měl v 6. minutě Vošický. Průcha přihrával zleva před bránu. Míč proběhl bez povšimnutí až našemu útočníkovi, který mohl zakončit do prázdné brány. Bohužel přestřelil. O minutu později se dostal do samostatného úniku Průcha. Jeho zakončení ale bylo také nepřesné. O něco dále se ze strany natlačil k vápnu Zeman. Posunul míč k Hniličkovi, ale ten se opět mezi tři tyče netrefil. Ve druhé půli se ještě sám před gólmanem ocitl znovu Průcha, ale zařízení hostů pro nás bylo prostě zakleté. S bezbrankovou remízou jsme nic nedokázali udělat ani v závěrečném náporu. Až na již zmíněnou patnáctiminutovku, kdy jsme zpomalili a naše hra ztratila jiskru, můžeme být s výkonem celého mužstva spokojení. Gólově nám sice tentokrát nebylo dáno, ale i jeden bod za remízu nám zaručil konečné druhé místo v tabulce.

Sestava: Khol – Lacina, Schläfer, Rabiňák, Boťa – Průcha, Zeman, Hnilička, Veselý – Vošický, Lupačová         Střídal: Svatek, Škvor