Úvod » Články

Kouřim - Teplýšovice 0:6

publikováno 25.05.2014

I na úzkém a krátkém hřišti jsme potvrdili roli favorita ...

Do Kouřimi jsme jeli odehrát dvouzápas s dorostem, což zaručovalo skvělou fotbalovou atmosféru. Na trávník jsme vyběhli jako první my. Od prvních minut bylo znát, že tady nastoupil druhý proti poslednímu. Přesto to alespoň zpočátku úplně jednoduchý zápas nebyl. Kouřimští, kteří mají ve svém mužstvu i několik mladších žáků se snažili využívat rozměrů a vlastností domácího hřiště. V 9. minutě byl odpískaný Schläferův faul ve vlastním pokutovém území. Nařízenou penaltu naštěstí vychytal Khol. V 11. minutě otevřel skóre, po Průchově centru před bránu, Vošický. Domácí se soustředili na dlouhé nákopy. Díky tomu se několikrát dostali na dostřel naší brány. K vážnějšímu ohrožení se ale nedostali. Na hřišti jsme vládli my. Ve 28. minutě se Boťa prokličkoval až do šestnáctky odkud zvyšoval na 2:0. O chvilku později si Vošický s Průchou zopakovali akci z 11. minuty. Tentokrát Vošický centroval a Průcha po zemi k tyči zakončoval. 3:0. Po změně stran se už hrálo většinou na polovině soupeře. Ve 46. minutě se Lacinovi konečně po několika nepovedených střelách povedlo vyslat ránu, která se otřela o vnitřní stranu břevna a upravoval skóre na 4:0. V 55. minutě  využil tlaku Průcha. Zleva prostřelil rozhozenou obranu a míč zapadl přesně ke vzdálenější tyči. Poslední gól dal Veselý v 69. minutě po skvělé přihrávce od Lupačové z pravé strany.

Sestava: Khol – Lacina, Schläfer, Rabiňák, Svatek – Průcha, Hnilička, Zeman, Kovář – Vošický, Lupačová           Střídal: Boťa, Veselý, Škvor

Branky: 2x Průcha (34,55“), Vošický (11“), Boťa (28“), Lacina (46“), Veselý (69“)